Se hvor du kan komme i kirke her

Store Bededag

9 Jerslev Kirke:

Jens Staghøj Liisberg.

9 og 10 Brønderslev Gamle Kirke:

Gitte Lykke Andersen, konfirmation.

9.30 og 11 Tolstrup Kirke:

Lise Lundgreen, konfirmation.

9.30 og 11 Hellevad Kirke:

Konfirmation.

9.30 og 11.30 Vrå Kirke (lørdag):

Henrik Bang-Møller, konfirmation.

10 Hjallerup Kirke:

Ivana Høgagard, konfirmation.

10 Asaa Kirke:

Pernille Gilbak Jensen, konfirmation.

10 Dronninglund Kirke:

Rune Thomassen, kaffe.

10 Serritslev Kirke:

Katharina Rothbøll Raarup, konfirmation.

10 Rakkeby Kirke:

Konfirmation.

10 Voer Kirke:

Kathrine Buus Christensen, konfirmation.

10 Løkken Kirke:

Lise Nedergaard, konfirmation.

10.30 Vennebjerg Kirke:

Peder Madsen, konfirmation, bil.

10.30 Øster Brønderslev Kirke:

Jens Staghøj Liisberg.

10.30 Hæstrup Kirke:

Kirstine Rafn.

10.30 Vrå Valgmenighedskirke:

Lene Graarup, konfirmation.

10.30 Jelstrup Kirke:

Konfirmation.

11 og 12 Brønderslev Gamle Kirke:

Kristian Brogaard, konfirmation.

11.30 Em Kirke:

Henrik Bang-Møller, konfirmation.

19 Brønderslev Gamle Kirke:

Thomas A. Uth.

Søndag 19. maj

9 Mylund Kirke:

Jens Staghøj Liisberg.

9 Børglum Kirke:

Jens-Anders Djernes.

9 Serritslev Kirke:

Katharina Rothbøll Raarup.

9 Sejlstrup Kirke:

Anna Marie Bram, kaffe.

9.15 Skallerup Kirke:

Peder Madsen.

9.30 Hals Kirke:

Henrik Fossing.

10 Hjallerup Kirke:

Marie Kirketerp, konfirmation.

10 Melholt Kirke:

Pernille Gilbak Jensen, konfirmation.

10 Agersted Kirke:

Kathrine Buus Christensen, konfirmation.

10 Dronninglund Kirke:

Rune Thomassen.

10 Vesterkirken i Stenum:

Filip Fodgård, konfirmation.

10.30 Vrejlev Kirke:

Kirstine Rafn.

10.30 Øster Brønderslev Kirke:

Jens Staghøj Liisberg.

10.30 Brønderslev Gamle Kirke:

Thomas Uth.

10.30 Jehovas Vidners Rigssal, Brønderslev:

Offentligt foredrag.

10.30 Vrå Kirke:

Henrik Bang-Møller.

10.30 Lønstrup Kirke:

Peder Madsen, bil.

10.30 Løkken Kirke:

Lise Nedergaard.

10.30 Stenum Kirke:

Katharina Rothbøll Raarup.

11 Hou Kirke:

Henrik Fossing.

11 Ørum Kirk:

Gudstjeneste.

11 Løkken Frikirke:

Gudstjeneste.

19 Vrå Baptistkirke:

Anne-Marie Winther.

19 Ingstrup Baptistkirke:

Hanne Kiel.

Del på Facebook Del på Twitter Del på mail
Henter...